Renk seçin:


Sitemizde 72 kategoride toplam 4320 film bulunmaktadır. Erotik Film İzle
Yetişkin Filmleri İzle

Safir Mavi – Saphirblau Full İzle

Film 20 saniye sonra başlayacak.

17.705 kez izlendi.

IMDB:

27 Nisan 2015 tarihinde eklendi.

Filme puan verin.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 6.6/10 (14 votes cast)

Filme Ait Diğer Bilgiler

Safir Mavi – Saphirblau Full İzle
Zamanda yolculuğa çıkma gibi yeteneklere sahip olan bir grup sıradışı gizemleri çözmek için harekete koyulurlar. Gwen ise bu gurubun son direnişçiler olduğunu öğrenir.Hemen harekete geçen Gwen geçmişe uzanarak Gideon ile tanıştıkları döneme seyehat eder.Bu aradada takipçisi olduğu çemberide yakından süzme fırsatı bulmuştur. Rubinrot - Yakut Kırmızı Filmi`nin 2.ci seris olan yapım merakla beklenmekteydi.Nette ilk olan yapımı sizlere sunuyoe-r değerli yorumlarınızı bekliyoruz. akalitefilm.com İyi seyirler diler.

Yorumlar

 1. bimdost dedi ki:

  Film hakkında bir sürü yorum olmuş ama bence sonuna kadar izlendiğinde güzel bir film. Akıcı ve dolu dolu.Kitabını okumadım ama bence filmi de gayet güzeldi. Zaten hiçbir kitap filmiyle aynı olmaz. Bunun fazlaca örneği var. Kitapı okuduğumuzda herkesin aklında başka bir gwen olur başka bir gideon olur ama mallesef ki herkesin aklındaki karakter tiplemesine uygun bir yapıt ortaya çıkamıyor. Çıkamaz da… Kitabın yazarıyla senaristin bu kitap için olan hayal dünyası ve karakter tiplemesi farklıdır. ayrıca yüzlerce sayfayı 2 saatlik bir sinema filmine aktarmakta zor iştir ve bazı yerleri kesme aralarda bağlatıyı sağlamak için eklemeler yapmak gerekir. ki zaten kitabının film olmasına izin veren her yazarda bunun farkındadır ve bu farkındalıkla o sözleşmeyi imzalarlar. bu filmde gördüğümüz karakter tiplemesi yazar ve senaristin hayal gücündeki tiplemeler. ve bana kalırsa gayetde başarılı bir karakter tiplemesi.dediğim gibi kitabı okumadım ve okumayıda düşünmüyorum çünkü serinin iki filmini izledikten sonra kitabı okumak bana heyacan vermez. zaten bu işinde kuralı bu değilmidir. ya kitabını okursun ya da filmini izlersin. ikisini bir arada yapabileceğimiz kitabıyla filmi uyan çok az yapıt vardır. zaten bu yapıtlarda çok ileri düzey bir şekilde uğraş vakit ve maddiyat gerektirir. sakın yanlış anlamayın bu film için az emek verilmiş veya düşük bütçeli demiyorum. aksine filmi o kadar beğendim ki açıp zümrüt yeşil çıkana kadar tekrar tekrar izleyebilirim. dediğim gibi ben çok beğendim sürükleyici ve izlediğiniz her dakikaya değecek bir film. çok samimi ve içten hissetirilmek istenen duygular karşı tarafa çok iyi aktarılıyor.

  1. Fatıma Zehra Günay dedi ki:

   Emin ol ki kitabı daha güzel

 2. Fatıma Zehra Günay dedi ki:

  Kitabı ile de çook uyuyor

 3. esra dedi ki:

  Kitabı mahvetmişler resmen kitaptaki o tatlılık yoktu. Sadece birkaç dakika dayanabildim cidden. Abuk subuk müzikler koymuşlar saçma sapan sahneler. Gideon hiç uyumlu olmamış. Hayalimdekileri mahvetmesin diye filmi yarısına kadar bile izlemedim. Kötü.